Про кафедру

Завідувач кафедри військової підготовки – полковник запасу, кандидат історичних наук, доцент БАХТІН АНАТОЛІЙ МИХАЙЛОВИЧ, 13 травня 1956 року народження; військова академія імені М. В. Фрунзе.

Робочий тел. (0512) 24-70-55, домашній тел. (0512) 57-09-15

Заступник завідувача кафедри з навчальної роботи – старший викладач, полковник запасу ТУРТАЄВ ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ, 15 жовтня 1961року народження; Харківський військовий університет.

Робочий тел. (0512) 24-20-73, домашній тел. (0512) 34-72-41

 


Мета та завдання кафедри військової підготовки
Мета навчального процесу:
  • Забезпечення Збройних Сил України та інших військових формувань необхідною кількістю військово-навчених громадян для виконання військового обов’язку в запасі, проходження військової служби в військовому резерві Збройних Сил України, а також забезпечення реалізації права громадян на рівні можливості в виборі професії шляхом здобуття додаткових знань;
  • Підготовка офіцерів запасу, які поважають Конституцію України, бережуть державну та військову таємницю, володіють високими морально-психологічними якостями, а також знаннями, вміннями та навичками, необхідними для успішного виконання службових обов’язків на посаді командира взводу Збройних Сил України.

Основні завдання навчального процесу:

  • Підготовка офіцерів запасу;
  • Всебічне та гармонійне виховання студентів, формування у них патріотичних, морально-психологічних та військово-професійних якостей, виховання почуття обов’язку та готовності до захисту Вітчизни.