Ми кращі серед 33-військових кафедр!!!

  29.10.2019р. при підведенні  підсумків Департаментом військової освіти за три останні роки кафедра визнана кращою серед 33-х кафедр Збройних сил України з питань підготовки офіцерського запасу і кількісного складу, які проходили службу під час мобілізації та  за контрактом.    

Участь у загальноміських заходах з нагоди 75 річниці визволення України від нацистських загарбників.

28 жовтня Україна відзначає 75 річницю звільнення від нацистських загарбників. З цієї нагоди 25.10.19р. в місті відбулося покладання квітів до меморіалу героям-ольшанцям. В ньому взяли участь керівництво області і міста, представники ветеранських організацій, громадськості Миколаєва, священнослужителі, а також студенти та викладачі Детальніше

Інформування з нагоди 75 річниці визволення України від нацистських загарбників.

В період з 21.10.19р. по 25.10.19р. на кафедрі щоденно проходило інформування студентів з нагоди 75 річниці визволення України ві нацистських загарбників, в ході інформування  було проглянуто військову хронику тих часів.

Урочисті заходи з вручення офіцерських погон

10 жовтня 2019 року згідно наказу МО України на кафедрі військової підготовки пройшли урочисті заходи з нагоди присвоєння першого офіцерського звання, МОЛОДШИЙ ЛЕЙТЕНАНТ, та вручення погон студентам, які пройшли курс навчання на кафедрі.