21.04.18р. Всеукраїнський інструкторсько-методичний семінар

21.04.18р.  кафедрою військової підготовки було проведено практичні заняття згідно плану  Всеукраїнського інструкторсько-методичного семінару. В ході цих занять було відпрацьовано наступні учбові питання:

• методичне заняття з тактичної медицини;
  • відпрацьовано стрілецькі навички  з виконання вправ курсу стрільб у лазерному тирі;
  • виконано спортивні вправи з ТОЗ-8;
  • ознайомлення та вивчення сучасної пневматичної зброї та вибухових речовин;
  • проведено огляд матеріальної бази кафедри, який провели: Іванченко А.О., Фомічьова І.Ю., Чудаков В.Є., Кривенко В.І.,
  • перед учасниками виступили:

завідувач кафедри полковник(з) Бахтін А.М, кандидат історичних наук, доцент з лекцією: “Інформаційні технології і інформаційні війни, Війни шостого покоління кінця ХХ- початку ХХІ століття”.

заступник завідувача кафедри полковник(з) Василенко С.М., кандидат історичних наук, доцент з лекцією:”Національно-патріотичне виховання, як пріорітетний напрямок формування особистості громадянина України”