Польові збори 2019

З 26.07.19 по 28.08.19р.р. студенти  кафедри військової підготовки пройшли планові польові збори. Розпочалися збори практичними заняттями з тактичної медицини під керівництвом керівника центру “БУЛАТ” підполковника Рязанова. Далі відповідно розкладу занять зборів були проведені практичні заняття з тактичної, вогневої, інженерної,технічної підготовки, статутів ЗС України, водіння бойових машин. Всі практичні заняття проходили на базі військового полігону 79 бригади.  Ітогом польових зборів стали державні іспити.

Старший викладач підполковник Винограденко проводить інструктаж на проведення зборів.

Практична стрільба з ПМ

Виконання навчальної вправи стрільб з кулемета(керіник на ділянці полковник Туртаєв Ю.В.).

Інженерна підготовка(підрив толових шашок)

Виконання практичних стрільб з АГС-17

інструктаж перед початком стрільб з СВД, проводить підполковник Винограденко Є.В.