Участь у загальноукраїнському семінарі “Кузня захисників України 8”

2 листопада 2019 року  кафедра військової підготовки організувала та провела загальноукраїнський семінар: “Кузня захисників України 8”.  Завдання семінару-формування громадянського світогляду майбутніх захисників України; розвиток духовної сфери на прикладах української національної культури.

Викладачі кафедри згідно плану семінару провели заняття з наступних тем:

• Підполковник Товстопят М.О. та майор Іванченко А.О. “Діїї та підпорядкування під час бойового розгортання, охорона об’єктів, облаштування блок-постів, вуличні бої, зв’язок.
  • полковник Кривенко В.І. “Проведення практичних стрільб із використанням стрілецького та електронного тиру.

Завідувач кафедри, доцент, полковник Бахтін А.М. провів ознайомчу екскурсію кафедрою, огляд матеріальної бази, розповів про нові концепції у вихованні молоді та узагальнив досвід на базі предмету “Захист Вітчизни”.