З 01 липня по 30 липня 2021 року на базі кафедри військової підготовки Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського та військової частини А 0224 проведено навчальний збір

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 01.02.2012 р. № 48 про «Порядок проведення військової підготовки студентів вищих навчальних закладів за програмою підготовки офіцерів запасу» зі змінами від 24.10.2018 р. №862, спільного Наказу Міністерства оборони України та Міністерства освіти і науки України від 18.06.2019 р. № 316/833 «Про затвердження Інструкції про організацію військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу», наказу Командувача десантно-штурмових військ Збройних Сил України, в термін з 01 липня по 30 липня 2021 року, на базі кафедри військової підготовки Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського та військової частини А 0224 проведено навчальний збір з громадянами України, які мають, або здобувають ступінь вищої освіти не нижче бакалавра та пройшли теоретичний і практичний курси навчання з військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу та придатні за станом здоров’я.

По завершенню  Польового збору студенти кафедри військової підготовки  з 26липня по 29 липня 2021 року здали комплексний випускний екзамен