30.07.22р. Навчальні збори 2022р.

1. В термін з 01 липня по 30 липня 2022 року, на базі кафедри військової підготовки Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського та військової частини А 0224 проведено навчальний збір з громадянами України, які мають, або здобувають ступінь вищої освіти не нижче бакалавра та пройшли теоретичний і практичний курси навчання з військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу та придатні за станом здоров’я.

2. Під час проведення навчального зборустуденти отримали командирські та методичні навички, підвищили польову виучку солдатів, вдосконалили практичні навички у використанні штатної зброї і бойової техніки у сучасному бою, виконали вправи стрільб зі стрілецькій зброї і водіння БТР, підготовці підрозділів при виконанні ними бойових завдань у різноманітних умовах обстановки, в організації вмілого управління підрозділами в усіх видах бойових дій.

3. Завершилися навчальні збори випускними екзаменами.