29-30.10.18р. Кафедрою військової підготовки МНУ проведено семінар з викладачами Центру військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки Білоцерківського навчально-виховного об’єднання “Звитяга”.

29-30.10.18р. Кафедра військової підготовки МНУ організувала та проведено семінар з викладачами Центру військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки Білоцерківського навчально-виховного об’єднання “Звитяга”.

Теми семінару:  1. Військово-патріотичне виховання студентів та учнів;

2. Методика проведення занять з предмету “Захист Вітчизни”.

В ході семінару було проведено наступні заняття:

• Програма “Захист Вітчизни” 2018 року 10-11 клас та її зміни. Вимоги МОН до програми. Вимоги до сучасного уроку предмета “Захист Вітчизни”.       (Провів викладач Лелека В.М.).
  • Особливості організації та методики проведення уроків з предмету “Захист Вітчизни”  (Провів викладач ЛелекаВ.М.).
  • Особливості військово-патріотичного виховання студентів та учнівської молоді в процесі викладання предмету “Захист Вітчизни” (Провів викладач ЛелекаВ.М.).
  • Особливості методики викладання розділу “Тактична медицина та тактика дії у малих групах”  (Провів викладач Рязанов С.В.).
  • Особливості методики викладання розділу “Військова топографія” (Провів викладач Глущенко В.С.).
  • Особливості методики викладання розділу “Вогнева підготовка” (Провів викладач Винограденко Е.В.).
  • Особливості методики викладання розділу “Міжнародне гуманітарне право” (Провів завідувач кфедри Бахтін А.М.).

Заняття з військової топографії проводить викладач Глущенко В.С.

Заняття з тактики дії у малих групах проводить викладач Рязанов С.В.