З 12 по 14 листопада 2018 року на базі кафедри військової підготовки було проведено навчально психологічний тренінг з офіцерами військових частин Миколаївського гарнізону.

З 12 по 14 листопада на базі кафедри військової підготовки було проведено навчально психологічний тренінг з офіцерами військових частин Миколаївського гарнізону, представниками громадських організацій Миколаєва під керівництвом доктора психології, полковника ВПС США (у відставці), на дійсний час військового капелану ВПС США Роберта Гікса, з метою обміну досвідом щодо підвищення морального-0психологічного стану особового складу, допомоги у вирішенні проблем ПТРС та Лідерство, засноване на професійності та повазі військовослужбовців. Від кафедри військової підготовки прийняли участь викладачі та студент психологи.